برند تراخ، راه حلی هوشمند برای اتوماسیون تولیدات صنعتی

برند تراخ شریک اتوماسیون صنعتی شما در تولیدات کارخانه‌ای و فرآیندهای تدارکات محصولات می‌باشد که به لطف ورود راه حل های دیجیتالی برای بهبود کیفیت و عملکرد صنایع، به یکی از کارآمدترین سیستم‌های اتوماسیون در جهان تبدیل شد.

معرفی برند تراخ تولید کننده بهترین سنسورهای صنعتی آلمانی

این مجموعه در حوزه تولید حسگرها و سنسورهای قدرتمند با فناوری‌های اتصال و فیلدباس فعالیت دارد و همیشه به عنوان راه حلی کلیدی و موثر در صنایع شناخته می‌شود.

اینم مجموعه در پی رشد گسترده و روز افزون فناوری های اتوماسیونی و استقبال از سنسورهای صنعتی در سرتاسر جهان، شروع به تهیه و تولید محصولات باکیفیت و با قیمت اقتصادی کردند. شرکت تراخ (Turck) در سال 1960 و توسط برادران تراخ یعنی هانس تراخ و وِنِر تراخ راه اندازی شد و با هدف تولید قطعات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را آغاز کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید تماس بگیرید

تاسیس شعب مختلف تراخ در جهان

برای اولین بار و در سال 1975 مجموعه تراخ (Turck) با توجه به میزان رشد و پیشرفت و تقاضای تولید محصولاتی که داشتند، دست به تاسیس اولین کارخانه کمپانی تراخ در خارج از کشور آلمان و در شهر مینیاپولیس آمریکا زدند.

همچنین در ادامه این مسیر و برای رسیدن به موفقیت و تولید محسولات صنعتی بیشتر، برادران تراخ در سال 1995 دومین کارخانه خود را در خارج از کشور آلمان و در شهر Tianjin در کشور چین تاسیس و راه اندازی کردند.

میزان تولیدات سالانه کمپانی تراخ چقدر است؟

برند تراخ (Turck) که یکی از تولید کنندگان قدر سنسورهای صنعتی می‌باشد، با داشتن 4650 پرسنل توانسته به تولید سالانه بیش از 15000 قطعه را در بخش سنسور و قطعات صنعتی تولید کند.

کاربرد سنسورهای صنعتی تراخ

این مجموعه محصولات خود را برای صنایع گوناگونی عرضه کرده و برای استفاده در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اغلب سنسورهای برند تراخ در صنایع نامبرده زیر استفاده می‌شوند:

  • صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
  • شیمیایی و انرژی
  • خودروسازی

عمده محصولات صنعتی تولیدی از کمپانی آلمانی تراخ (Turck)

محصولات تولیدی توسط برند تراخ نیز مانند سایر تولیدکنندگان شامل طیف وسیع و گسترده‌ای از سنسورها و قطعات صنعتی می‌باشند که برخی از آن‌‌ها شامل موارد زیر هستند:

سنسورهای فتوالکتریک (Photoelectirc Sensors):

سنسورهای فتوالکتریک یا نوری به کمک نور و اشعه لیزر به تشخیص بسیاری از اجسام و موانع در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی می‌پردازند. این سنسورها بدون برقراری تماس فیزیکی و با واکنش سریع در زمان‌های بسیار کوتاه موانع را تشخیص می‌دهند.

بیشتر بخوانید: سنسورهای فتوالکتریک

سنسورهای التراسونیک (Ultrasonic Sensors):

سنسورهای التراسونیک برند تراخ به کمک امواج صوتی و الکتریکی که به اجسام و موانع فلزی یا غیر فلزی ارسال می‌کنند، به وجود یا عدم وجود موانع پی می‌برند.

شناسایی اجسام به کمک امواج صوتی با سنسور های قدرتمند التراسونیک

سنسورهای مغناطیسی (Magnetic Sensors):

حسگرهای مغناطیسی از برند تراخ محدوده تشخیص بسیار بزرگ و 90 میلیمتری را دارا هستند و با برقراری حداکثر ایمنی به تشخیص اجسام و موانع با میدان‌های مغناطیسی موجود در اطراف خود می‌پردازند.

میدان های مغناطیسی راهی برای شناسایی اجسام بدون تماس فیزیکی

سنسورهای خازنی(Capacitive Sensors):

حسگرهای خازنی دقت بسیار بالایی دارند و می‌توان با اطمینان کامل به تشخیص وجود موانع جامد، مایع، فلزات و غیرفلزات پرداخت. سنسورهای خازنی برند تراخ غیرتماسی هستند و می‌توانند به تشخیص سطح مایعات در مخازن بسته نیز بپردازند.

برای آشنایی بیشتر با سنسورهای خازنی کلیک کنید.

سنسورهای القایی(Inductive sensors):

حسگرهای القایی اجسام فلزی را بدون نیاز به تماس فیزیکی و با رعایت حداکثر ایمنی تشخیص می‌‌دهند. یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد سنسور القایی (مجاورتی) تولید شده توسط برند turck نصب انعطاف پذیر این تجهیزات صنعتی است.

بیشتر بخوانید:

سنسور های مجاورتی؛ تشخیص دهنده اجسام فلزی بدون تماس فیزیکی

سنسورهای جریان(Flow switch):

حسگرهای جریان از جمله حسگرهایی هستند که به تغییرات جریان‌های مایعات و گازها واکنش نشان داده و به طور مداوم به سنجش حجم و ارتفاع سیالات می‌پردازند.

فلوسوئیچ ها تشخیص دهنده جریان های عبوری

سنسور باکیفیت تراخ را از کجا بخریم؟

برای خریداری بهترین سنسور صنعتی برند آلمانی تراخ می‌توانید از طریق واردکنندگان معتبری چون تناوب اقدام کنید و تجهیزات صنعتی مورد نیازتان را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

فروشگاه تناوب آماده خدمت رسانی و فروش سنسورها و تجهیزات صنعتی از معتبرترین برندهای خارجی می‌باشد. کافی است تا همین حالا با ما تماس بگیرید و محصولی که نیاز دارید را از ما بخرید.

‌تناوب فروشگاهی باکیفیت و باتجربه در فروش سنسورهای صنعتی

فروشگاه تناوب بیش از دو دهه است که به فروش سنسورها و قطعات صنعتی آلمانی، آمریکایی و چینی درجه یک در ایران مشغول می‌باشد. این مجموعه پایبند به اصول مشتری مداری و متعهد به فروش سنسورهای صنعتی باکیفیت بسیار بالا می‌باشد و همین امر سبب تمایز این مجموعه از سایر فروشندگان شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید تماس بگیرید

فروشگاه تناوب افتخار همکاری با بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌جات ایرانی از جمله دومینو، کاله، فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان و … را دارند.

اکتبر 7, 2023

سنسور القایی Bi10NF-S30-AP6X از برند تراخ

سنسورهای القایی حسگرهایی هستند که از قابلیت تشخیص اجسام فلزی بدون هیچ تماس فیزیکی و سایش جسم با جسم برخوردار هستند. میدان‌های مغناطیسی ایجاد شده در […]
می 21, 2023

سنسور القایی Ni35-CP40-VP4X2

سنسور Ni35-CP40-VP4X2 یکی از محبوب‌ترین سنسورهای القایی تولید شده توسط برند آلمانی تراک (TURCK) می‌باشد که دارای قابلیت جهت گیری متغیر چهره فعال در 9 جهت […]