زیک تولید کننده آلمانی سنسور های صنعتی

حسگرها و سنسورهای تولید شده توسط برند زیک، راه حل‌هایی مفید و موصر در صنعت برای رفع نیازها از اتوماسیون کارخانه‌ها تا اتوماسیون‌های فرآیند است. برند زیک تولید کننده‌ای پیشرو در فناوری و بازار است که حسگرها و سنسورهایی هوشمند را برای کنترل کیفیت و امنیت فرآیندها بررسی می‌کند. سنسورهای تولید شده توسط برند زیک، از آسیب به محیط زیست و همچنین محافظت از افراد در برابر حوادث جلوگیری می‌کند.

در ادامه قصد داریم به معرفی این برند و محصولات تولیدی و وارداتی آن به ایران کمی بیشتر صحبت کنیم.

اصالت برند زیک؛ تولید کننده قدر سنسورهای صنعتی

برند زیک یکی از ارائه دهندگان راه حل‌های پیشرو در جهان برای کاربردهای مبتنی بر حسگرها در بخش صنعتی است. این مجموعه آلمانی در سال 1946 و توسط دکتر اینگ اروین زیک تاسیس شد. دفتر مرکزی این کارخانه تولیدی سنسورهای صنعتی در نزدیکی فرایبورگ آلمان قرار دارد. در محله‌ای که رهبران بازار و صنعت تکنولوژی در آن نقش پر رنگ و موثری ایفا می‌کنند.

تعداد زیر مجموعه های کمپانی زیک (Sick)

شرکت زیک که دفتر مرکزی آن در آلمان واقع شده است، بیش از 50 شرکت و زیر مجموعه در نقاط گوناگونی دارد. حضور مستمر و پررنگ برند زیک در آژانس‌های متعدد و شرکت‌های گوناگون سرمایه گذاری، منجر به حفظ نقش موثر این کمپانی در صنایع سنسورها و حسگرهای اتوماسیون صنعتی می‌گردد.

شرکت زیک آلمان چه تعداد نیروی انسانی دارد؟

بیش از 11 هزار نیروی انسانی در سرتاسر جهان، تحت پوشش مجموعه آلمانی زیک فعالیت می کنند. اقداماتی نظیر مدیریت بر خط تولید و یا کنترل کیفیت سنسورها و تمامی تجهیزات صنعتی تولید شده، بر عهده این دست از کارکنان در این برند می‌باشد.

طبق آخرین گزارشات منتشر شده از سوی تیم مالی مجموعه زیک در سال 2021، درآمد گروهی کارکنان برند زیک به چیزی در حدود 2 میلیارد یورو می‌رسد!!

امنیت و کیفیت مجموعه‌ی خود را با تهیه سنسورهای برند زیک از فروشگاه تناوب تامین کنید!

نکته مهم و دانستنی!

بیش از 6 دهه است که این مجموعه (Sick) در زمینه اتوماسیون صنعتی به تولید محصولات خود در سه گروه کارخانه‌ای، فرآیند اتوماسیون و همچنین اتوماسیون لجستیک می‌پردازد.

5 ویژگی منحصر به فرد محصولات صنعتی زیک!

سنسورهای اتوماسیون صنعتی برند زیک در 7 بخش متفاوت مشغول به ارائه خدمات هستند که 5 تا از مهم‌ترین زمینه‌های خدمات رسانی حسگرهای برند زیک عبارتند از:

  • سنجش کیفیت و مدیریت بدون دخالت انسان
  • سنجش ایمنی کارکنان و خطوط تولید
  • کنترل وضعیت و بررسی خطرات
  • اندازه گیری دقیق و حساب شده
  • شناسایی اجسام و موانع اضافی

هر یک از ویژگی های ذکر شده در خصوص محصولات صنعتی ، در یکی از انواع سنسور و حسگرهای تولید شده توسط این برند نهفته است.

شناسایی دقیق و به موقع اجسام و موانع و اندازه گیری صحیح فواصل را به سنسورهای زیک بسپارید! برای خرید محصولات متنوع این برند با قیمت مناسب، کلیک کنید.

انواع سنسور و حسگرهای تولید شده در زیک (Sick)

تجهیزات صنعتی بسیار متنوعی توسط مجموعه زیک تولید شده است که پرکاربردترین و پرفروش ترین آن‌ها موارد زیر را شامل می‌شوند:

سنسورهای خازنی و مغناطیسی زیک (Magnetic and Capacitive Sensors)

حسگرهای مجاورتی و تشخیص دهنده بدون نیاز به تماس فیزیکی، طیف گسترده‌‌ای از اشیا و اجسام پلاستیکی، شیشه‌ای و فلزی را می‌توانند به خوبی تشخیص دهند. سنسورهای کمپانی زیک برای کاربردهای بی شماری در صنعت، گزینه‌ای کاملا مناسبی به شمار می‌روند. 3 ویژگی مهمی که سنسورهای خازنی و مغناطیسی زیک دارند:

  • دقت بسیار بالا
  • عمر مفید طولانی

استحکام فوق العاده در برابر ضربات

سنسورهای سنجش جریان (Flow Switch)

امروزه جریان سیالات عاملی کمک کننده در صنایع به شمار می‌رود که در تعیین فواصل و اندازه گیری های دقیق موثر است. برند زیک مجموعه‌ای از محصولات و ابزارهای نوآورانه و فناوری های منحصر به فردی را به وجود آورده در چالش‌هایی که با اندازه گیری و سنجش جریان داریم، بسیار کمک کننده خواهند بود.

سنسورهای جریان برند زیک معیاری مطمئن و قابل اعتماد بوده که بر اساس بروزترین فناوری‌‌های تولید حسگر صنعتی تولید شده و در محیط‌های سخت و دشوار کاری نیز فعالیت می‎کنند.

سنسورهای القایی برند زیک (Inductive Sensors)

در حال حاضر میلیون‌ها حسگر مجاورتی و القایی در تقریبا تمامی صنایع دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این حسگرها امکان سنجش و شناسایی اجسام فلزی را بدون تماس فیزیکی فراهم می‌کنند و از عمر طولانی مدت و استحکام ویژه‌ای برخوردار هستند.

سنسورهای نوری لومینسانس زیک (Photoelectric Sensors)

سنسورهای نوری یا فتوالکتریک لومینسانس، موانع مرئی و غیر قابل مشاهده را با تابش پرتوهای نور ماوراء بنفش شناسایی می‌کنند. دو تا از پرفروش ترین حسگرهای وارداتی و درجه یک زیک که در فروشگاه تناوب نیز می‌توانید آن را پیدا کنید، سنسور Lut3-650 و یا سنسور نوری یکطرفه Wtb12-3p2431 هستند. این دو حسگر صنعتی با ویژگی های شگفت انگیز نور و جدیدترین تکنولوژی های جهانی تهیه و تولید شده اند و امکاناتی ویژه را برای صاحبان کسب و کارها فراهم کرده اند.

فروشگاه تناوب فروشنده انواع سنسورهای صنعتی از برند زیک

بیش از دو دهه است که این فروشگاه مشغول به واردات و فروش سنسورهای صنعتی درجه یک خارجی آلمانی و آمریکایی می‌باشد. فروشگاه تناوب کیفیت و اصالت را معیار کار و فعالیت خود قرار داده و به دنبال کسب رضایت مشتریان خود با فروش محصولاتی درجه یک می‌باشد.

تناوب افتخار همکاری با برندها و کمپانی‌های تولیدی شناخته شده‌ای نظیر کاله، دومینو، زر ماکارون، فولاد خوزستان و داروسازی رها و … را دارد. شما می‌توانید سنسورهای صنعتی معتبری را از فروشگاه تناوب خریداری کنید و امنیت و کیفیت صنایع خود را تامین کنید.

نوامبر 18, 2023

سنسور فتوالکتریک یک طرفه CS81-P3612

سنسور فتوالکتریک یک طرفه CS81-P3612 یک سنسور نوری از برند آلمانی زیک (SICK) است. این سنسور از یک LED و یک فوتودیود برای تشخیص حضور یا […]
نوامبر 18, 2023

سنسور فتوالکتریک یک طرفه DT50-P1114

سنسور فتوالکتریک یک طرفه DT50-P1114 یک سنسور نوری از برند زیک (sick) آلمان است که قابلیت شناسایی اجسام فلزی را به کمک نورهای ارسال شده به […]
سپتامبر 13, 2023

سنسور فوتوالکتریک WL150-P420 از برند زیک

سنسورهای نوری و فتوالکتریکی که می‌تواند اجسام شفاف را نیز به خوبی تشخیص دهد، سنسور فتوالکتریکی و دو طرفه WL150-P420 می‌باشد. این حسگر نوری با عملکرد […]
آگوست 6, 2023

سنسور فتوالکتریک wtb27-3p2411 مدل یک طرفه از برند زیک

یکی از پرکاربردترین سنسورهای تولید شد توسط برند آلمانی زیک، سنسور فتوالکتریک یک طرفه wtb27-3p2411 می‌باشد. سنسوری که گیرنده و فرستنده امواج نوری آن همگی در […]
آگوست 5, 2023

سنسور فتوالکتریک یک طرفه WT34-V210 از برند زیک

سنسورهای فتوالکتریک و یا سنسورهای چشمی، حسگرهایی هستند که قابلیت تشخیص و شناسایی اجسام و موانع را به کمک امواج نوری ارسال شده را دارند. سنسور […]
جولای 4, 2023

سنسور کنتراست KTS-WS41141142ZZZZ

سنسورهای کنتراست زیر مجموعه‌ای از سنسورهای فتوالکتریک (Photoelectric Sensors) هستند که قابلیت تشخیص تفاوت میان رنگ‌ها و همچنین اختلاف کنتراست رنگ‌ها را دارند. سنسورهای کنتراست اغلب […]
ژوئن 13, 2023

سنسور Dt50-p1113 برند زیک

سنسورهای نوری سنسورهایی هستند که با استفاده از امواج نوری متمرکز، جهت تشخیص فاصله، حضور و یا عدم حضور اجسام مورد استفاده قرار می‌گیرند. سنسور نوری […]
آوریل 19, 2023

سنسور فتوالکتریک Wtb12-3p2431

سنسورهای فتوالکتریک تکنولوژی و فناوری نوین گفته می‎‌شوند که به کمک نور و امواج الکترونیکی به تشخیص موانع و اشیاء اطراف خود می‌پردازد. حسگرهای فتوالکتریکی یا […]
مارس 25, 2023

سنسور نوری لومینسانس LUT3-650 از برند آلمانی زیک

برند آلمانی زیک (Sick) تولید کننده انواع سنسورهای صنعتی اعم از سنسورهای خازنی، سنسورهای مغناطیسی، سنسورهای جریان و سنسورهای فتوالکتریک می‌باشد. یکی از محصولات پرفروش این […]
مارس 22, 2023

سنسور فتوالکتریک یکطرفه wt24-2b410 برند sick

سنسوری حساس به نور و تنها با یک پکیج کامل فرستنده و گیرنده Wt24-2b410 از برندی آلمانی به نام زیک (Sick) می‌باشد که می‌تواند همراهی مطمئن […]