برند پپرل، کارآفرین و آینده نگر آلمانی

در سال 1945، والتر پپرل و لودویگ فوکس کارگاه کوچک رادیویی را در مانهایم آلمان بر اساس اصول خلاقیت، آینده نگری و کارآفرینی تاسیس کردند. تجربه‌ای که این دو با خلق ایده ‎های جدید و نوآورانه بدست آوردند، موجب شد تا محصولاتی صنعتی را تولید کنند و رضایت مشتریان خود را از محصولات دو چندان کنند.

سوئیچ‌های مجاورتی آخرین نتیجه اختراعات و تلاش های پپرل و فوکس بود که نقطه عطفی برای راه اندازی و تاسیس شرکت پپرل نیز شد.

اشتیاق به کار و تولید محصولات صنعتی در برند پپرل (Pepperl)

امروزه برند پپرل توسط مشتریان خود در سر تا سر جهان به عنوان یک پیشگام و مبتکر در حفاظت از انفجار الکتریکی و فناوری حسگرها شناخته می‌شود. تمرکز اصلی پپرل همیشه بر پایه نیازهای فردی و جمعی در کسب و کارهاست. این مجموعه اتحاد و همکاری را در عصر امروز و در آینده، سر لوحه کار خود قرار داده و راه حل های خاصی را برای کسب و کارهای شما فراهم کرده است.

میانگین فروش مجموعه آلمانی پپرل

طبق آخرین تحقیقاتی که در خصوص درآمدزایی برند پپرل صورت گرفته است، این مجموعه در سال 2022 چیزی در حدود 1010 میلیون یورو از فروش سنسورها و محصولات صنعتی خود کسب کرده است.

تعداد نیروهای انسانی مشغول به کار در پپرل چقدر است؟

شعبات و مراکز متعددی از برند پپرل در جهان وجود دارد که علاوه بر درآمدهای میلیون دلاری، کارمندان و نیروهای انسانی بسیاری را برای این مجموعه (پپرل) به دنبال دارد. تقریبا  کارمند در کمپانی پپرل و شعبات آن در جهان مشغول به فعالیت می‌باشند.

محصولات تولید شده توسط برند پپرل

کمپانی پپرل که توسط والتر پپرل و لودیگ فوکس راه اندازی شده، محصولات پرفروش خود را در دو دسته بندی سنسورهای صنعتی و محافظت کننده‌ها در برابر انفجار را تولید کرده و به فروش می‌رسانند. البته لازم به ذکر است که هر یک از این دسته بندی ها شامل انواع گوناگونی از سنسورها و محافظ ها می‌باشد که برخی از آن‌ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

سنسورهای فتوالکتریک پپرل (Pepperl Photoelectric Sensors)

سنسورها و حسگرهای فتوالکتریک یا نوری، تجهیزاتی در صنعتی هستند که بر پایه‌ی خصوصیات منحصر به فرد اشعه های نوری کار می‌کنند. انواع گوناگونی از سنسورهای فتوالکتریک در بازار موجود می‌باشند که برند پپرل نوع یکطرفه، بازتابی و … را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

سنسورهای نوری دوطرفه پپرل:

در این نوع از سنسورها، فرستنده و گیرنده در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند تا به صورت مستقیم نور را با دامنه طولانی و مشخصی دریافت کنند. این حسگرها قادر به شناسایی تقریبا هر جسمی هستند و اطمینان بالایی به هنگام شناسایی اجسام توسط این سنسورهای فتوالکتریک وجود دارد.

سنسورهای نوری بازتابی پپرل:

محفظه های فرستنده و گیرنده در نوع بازتابی سنسور نوری پپرل، در مقابل یکدیگر نصب شده و امکان تراز کردن سنسور فرستنده و بازتابنده با یکدیگر وجود دارد.

سنسورهای بازتابی پپرل با استفاده از اشعه نور متمرکز برای تشخیص اشیایی مناسب هستند که واضح و شفاف باشند. درصد اطمینان تشخیص در سنسورهای نوری بازتابی، در اجسام شفاف بسیار بالا بوده ولی ممکن است در اجسام با جنس های متفرقه عملکرد مناسبی نداشته باشد.

خرید سنسورهای فتوالکتریک باکیفیت را با تناوب تجربه کنید!

سنسورهای التراسونیک پپرل (Pepperl Ultrasonic Sensors)

در کاربردهای صنعتی، سنسورهای التراسونیک با قابلیت اطمینان و انطباق پذیری فوق العاده ای شناخته می‌شوند. سنسورهای التراسونیک را می‌توانیم به عنوان راه حلی مناسب برای پیچیده ترین کارهای مرتبط با شناسایی و تشخیص اشیا و اندازه گیری سطوح دانست. حسگرهای التراسونیک پپرل تقریبا در تمامی شرایط و به طرز قابل اعتمادی مناسب برای استفاده در صنایع می‌باشند.

سنسورهای مجاورتی پپرل (Pepperl Proximity Sensors)

حسگرهای مجاورتی برند پپرل اعم از حسگرهای القایی، حسگرهای خازنی و یا حتی حسگرهای مغناطیسی بدون نیاز به هیچگونه تماس فیزیکی و تنها با استفاده از میادین القایی ایجاد شده می‌توانند اجسام و موانع را به خوبی تشخیص دهند.

سنسورهای باکیفیت برند پپرل را از کجا بخریم؟

تناوب فروشگاهی نام آشنا در زمینه واردات و فروش انواع سنسورهای صنعتی است که با بیش از دو دهه سابقه، انتخاب مناسبی برای شما و رفع نیازهای صنعتی شما به شمار می‌رود. تناوب مفتخر به همکاری با برندهایی ایرانی نظیر دومینو، رز ماکارون، فولاد خوزستان و … می‌باشد و توانسته رضایت خاطر آن‌ها را کسب کند.

شما می‌توانید سنسورها و تجهیزات صنعتی برندهای معتبری نظیر پپرل آلمان را تنها با یک تماس تلفنی با نمایندگان فروش تناوب، همین حالا خریداری کنید!

مارس 5, 2024

سنسور القایی NJ2-V3-N از برند Pepperl+Fuchs

سنسور القایی NJ2-V3-N از برند Pepperl+Fuchs یک سنسور القایی است که برای تشخیص فلزات و اشیاء فلزی در محیط‌های صنعتی به کار می‎رود. این سنسور با […]
مارس 5, 2024

سنسور القایی nj1.5-8GM-N از برند پپرل

سنسور القایی NJ1.5-8GM-N از Pepperl+Fuchs، یک سنسور القایی فلزی با قابلیت تشخیص و شناسایی اشیاء فلزی در محیط‌های صنعتی مختلف است. این سنسور با استفاده از […]
مارس 4, 2024

سنسور القایی nbb20-u1-a2 از برند پپرل

سنسور القایی NBB20-U1-A2 از برند Pepperl+Fuchs یک سنسور حساس و دقیق از نوع القایی است که برای تشخیص اشیاء فلزی در محیط‌های صنعتی مختلف، استفاده می‌شود. […]
فوریه 27, 2024

سنسور القایی nrn75-fp-a2-p3-v1 از برند پپرل

سنسور االقایی کد NRN75-FP-A2-P3-V1 حسگری از برند پپرل (Pepperl) بوده که برای کاربردهای صنعتی انتخاب مناسبی می‌باشد. این سنسور القایی شکلی استوانه‌ای داشته و برای تشخیص […]
نوامبر 22, 2023

سنسور القایی NJ1, 5-18GM-N-D-Y

سنسور القایی NJ1, 5-18GM-N-D-Y یک سنسور القایی نامور از برند Pepperl+Fuchs است. این سنسور از نوع “دیفیوژن” است و دارای یک فاصله کار موثر (ICR) 18 […]
نوامبر 11, 2023

سنسور القایی NJ8-18GK-N-150

سنسور القایی NJ8-18GK-N-150 یک سنسور القایی غیر هم سطح با قطر 8 میلی متر از شرکت Pepperl+Fuchs است. این سنسور دارای محدوده دمایی -40 تا 150 […]
می 21, 2023

سنسور القایی NBN40-L2-E2-V1

اجسام و موانع فلزی را بدون نیاز به برقراری تماس فیزیکی شناسایی کنید! سنسورهای القایی از جمله حسگرهای قدرتمندی هستند که توانایی شناسایی موانع و اجسام […]
آوریل 5, 2023

سنسور التراسونیک Uc2000-30gm-iur2-v15

قابلیت اطمینانی که ثابت شده باشد و انطباق پذیری فوق العاده در کاربردهای صنعتی، دو امری مهم و دست نیافتنی به شمار می‌رود. اما برند پپرل […]